NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Ekipa od remontów

2017-07-24 11:58:17

Absolutnie nie od dziś wiadomo, iż wiadomości trzeba szukać u człowieka, który zna ekipę z autopsji. Jeżeli któryś z spośród dobrych koleżanek lub kolegów lub sąsiadów ostatnio odnawiał mieszkanie oraz był zadowolony z wynajetej przez siebie ekipy, zapytaj się go o namiary. Jednak nie należy wierzyć bez refleksji „na słowo”. Może się przecież zdarzyć, że to co koleżance będzie się bardzo poodbać, Twoim zdaniem może okazać się nieprawidłowym wykończeniem, przeto poproś osobę polecającą, by zademonstrowała Tobie efekt działań w jej domu. Oczywiście prawdopodobnie nie ogół tego logicznie myśląc można zarejestrować. Jeśli gość preferuje skontrolować jak wykonana jest izolacja natryskowa, ocieplanie pianką względnie ogrzewanie podłogowe, to przeważnie musi to skontrolować na aktualnych zleceniach.

Raczej nie szukaj profesjonalne załogi remontowej na przypadkowych witrynach www. Jeżeli wszak posiadasz już nazwę konkretnej, to sprawdź opinie na co najmniej na kilku forach internetowych, które są i będą skarbnicą mądrości. W razie obiekcje skontaktuj się z takową osobą, która postawiła opinię na bank powie więcej.

Uzgadnianie szczegółów z z ajkąkolwiek ekipą remontującą na „słowo honoru” prawdopodobnie nie jest optymalnym rozwiązaniem. Jeżeli chcemy, żeby w razie jakichś problemów sąd czy inna jednostka miała jakąś podstawę prawomocną do roszczeń to utrwalajmy na piśmie wszystko, choćby najbardziej oczywiste sprawy.

Jeżeli bynajmniej nie chcesz, aby męczący remont się przedłużał w nieskończoność najlepiej okresowo pytaj o stopień postępu pracy w Twoim domu. Na bieżąco kontroluj też jakość wykonania.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: