NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Postaw na aplikację do zamawiania taksi

2017-06-23 09:47:22

To dzięki aplikacji możemy zadysponować taksówkę szybciej niż typowo. Kiedy jeszcze taka forma nie była tak modna, zamawiając taksi musieliśmy wklepywać w wyszukiwarce internetowej na przykład „tanie taxi Gdańsk”. Było to raczej problematyczne, a najczęściej gdy gonił nas czas. Aktualnie jest to już całkowicie niepotrzebne. Sprawę załatwia aplikacja na swoim smartfonie, natomiast ona w niezmiernie szybkim czasie zlokalizuje dostępne taksówki. Możemy w łatwy sposób zadysponować kurs w preferowanej przez nas firmie i nawiązać kontakt z prowadzącym. Dodatkowo programy takie udostępniają nam szansę obserwowania trasy jadącej do nas taksówki. Dzięki temu wiemy, za jak długo możemy spodziewać się auta.

Bardzo wiele aplikacji zaopatrzonych jest między innymi w opcje, które udostępniają nam na przykład poinformowanie potencjalnych kierowców, że zależy nam na transporcie łącznie z zwierzakiem. Znaczącym walorem będzie czasami alternatywa wypłacania za kurs wprost z samego programu. Absolutnie nie musimy zatem już zadręczać się o to, czy posiadamy zadowalającą ilość kasy. Część programów jest dla wyjątkowo trudnych konsumentów, mogą oni bowiem nawet typ samochodu, którym lubią się poruszać.

Program do zamawiania taksi umożliwia nam również ocenę taksówkarza po zrealizowanej usłudze. Dzięki takim opiniom możemy zorientować się, z którymi kierowcami warto się kontaktować.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: