NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Czy wypada zainwestować w klimatyzację dla przyczepy kempingowej?

2017-06-23 10:38:09
Responsive image

Przyczepy kempingowe to niezwykle trafna inwestycja na lato dla turystów, którzy cenią aktywne urlopy wypoczynkowe. Lecz komfort wypoczynku w bardzo skwarne dni odczuwalnie zmniejsza się jeżeli nie mamy klimatyzacji.

Postaw na aplikację do zamawiania taksi

2017-06-23 09:47:22
Responsive image

Taksi to zwykle bardzo funkcjonalna metoda podróżowania, szczególnie jeśli zależy wam na wygodnym oraz błyskawicznym trafieniu do określonego punktu. Rezerwowanie taksówki od pewnego czasu może być prostsze.

Torebki typu to wyjątkowa wygoda

2017-05-22 16:06:42
Responsive image

Torebki damskie stylizowane na worki stały się popularne już naście lat temu. Zrazu, traktowane jako hipisowska stylizacja obecnie zaskarbiły sobie miano bardzo atrakcyjnych i użytecznych detali garderoby damskiej.

Wakacje z rodziną

2017-05-12 17:12:34
Responsive image

Miesiące wakacyjne to zwykle najodpowiedniejszy czas w trakcie roku, by zaplanować wyjątkowy odpoczynek i wyjechać z najbliższymi. Dogodną okazją może być dla Ciebie fakt, że dzieciaki mają sporo wolnego. i przerwę od nauki.

Fitness aktywności

2017-02-07 15:12:00
Responsive image

Czas zimy z reguły nie sprzyja przebywaniu czasu na dworze. Z reguły chcemy w tym okresie przesiadywać w domu pod ciepłym kocem oraz oglądać ulubione kino czy też czytać książki. Jednak żeby zatrzymać ciało w optymalnej kondycji, również w czasie zimy musimy postawić na aktywne spędzanie czasu. Odpowiednim sposobem w takich okolicznościach jest rozważenie wybrania się do fitness klubu.

Kamera termowizyjna - badanie termiczne domu

2017-02-07 14:18:52
Responsive image

Niejednokrotnie przydarza się tak, że w naszym domu nie wszystko działa i pracuje tak, jak należy. Nie w każdym momencie bardzo szybko mamy możliwość odkryć przyczynę takiego stanu rzeczy, przez co człowiek naraża się na dodatkowe koszty, gdyż często traci ciepłe powietrze z domu, a instalacje budynku są niezbyt skuteczne. Z takiego powodu ogromnie modną usługą, jest dziś badanie przeprowadzone kamerą termowizyjną.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: